Transfer DTF ROLL 60

bawełna | poliester | mieszanki poliestrowo bawełniane | poliamid | nylon | non woven

Zamówienia do 5 mb

wysyłamy w 24h

Wysyłka w każde

miejsce na świecie

Najwyższa jakość

wydruk w 720×1440 dpi

Perfekcyjne pokrycie

białym kolorem
Zobacz koszyk

Transfer DTF Roll 60 to transfer drukowany na roli o szerokości 60 cm. Zamawiasz go na metry. Wydruk drukowany jest na wstędze o szerokości 60cm. Szerokość zadruku folii to 58cm. Transfer drukowany jest z wykorzystaniem pigmentowych atramantów w kolorach CMYK. Stosowane farby posiadają Oekotex Eco Passport. Transfery standardowo wykończone są klejem poliuretanowym – nadającym transferom dużą elastyczność oraz miękki chwyt.

Nasze transfery to jakość sama w sobie. Szeroka rozpiętość tonalna, najlepsza jakość wydruku, bez przebarwień, pasów, czy ziarnistości wydruków. Doskonale kryjący, optyczne biały kolor. Nie wierzysz? Sprawdź nas i zamów bezpłatny próbnik

Z łatwością przygotuj i opracuj swoje grafiki w naszym kreatorze ONLINE. Skorzystaj z bezpłatnego oprogramowania, aby przygotować swoje grafiki oraz przygotować makiety do druku. Jeżeli nie jesteś biegły w obróbce graficznej  – z pomocą przyjdą nasze samouczki video. Dzięki którym nauczysz się jak samodzielnie przygotować grafikę pod druk DTF oraz złożyć makietę do druku.

Przygotowanie pliku w kreatorze online

Jeżeli nie posiadasz programu graficznego dajemy Ci możliwość skorzystania z naszego kreatora online, którym w łatwy sposób stworzysz makietę do druku.

Przygotowanie pliku w programach graficznych

  • Przygotuj swoje grafiki: usuń tło, nadaj im odpowiednie wymiary, upewnij się że ich rozdzielczość to nie mniej niż 300dpi, a paleta kolorystyczna to CMYK.
  • Pobierz makietę odpowiednią dla Twojego programu graficznego.
  • Na obszarze pola zadruku wypełnionego niebieskim kolorem o wymiarach 58x100cm, ułóż przygotowane wcześniej grafiki (Uwaga: nie stosuj odbicia lustrzanego).
  • Najmniejsza dozwolona grubość linii to 0,5mm, wszystkie mniejsze elementy mogą nie zostać wydrukowane lub nie zostaną wystarczająco pod drukowane biały kolorem, co może skutkować problemami z aplikacją.
  • Prosimy nie przygotowywać formatek w rozmiarach dłuższych niż 100cm, może to skutkować zmianą rozmiaru nadruku.
  • Przygotowaną makietę zapisz do pliku TIFF (kompresja LZW).

Wypróbuj ten produkt

Przed pierwszym zamówieniem zawsze rekomendujemy naszemu nowemu klientowi zamówienie bezpłatnego próbnika, aby przetestować nasze transfery DTF

Ceny za metr bieżący

Zamawiaj więcej i oszczędzaj

1-19 mbMost Popular

46,73 

20-49 mbMost Popular

44,39 

50-99 mbMost Popular

42,05 

100+ mbMost Popular

37,37 

Cennik oparty jest na walucie EURO. Cena wyrażona w PLN obliczana jest na podstawie aktualnego kursu EURO wg OFX (OZ Forex). Zamówiona ilości metrów w obrębie jednego zamówienia – sumuje się. Zamów kilka różnych makiet w jednym zamówieniu. Jeżeli łączna ilość metrów z różnych makiet przekroczy ustalone progi ilościowe, rabat naliczy się automatycznie.

Terminy realizacji

1-5 mbMost Popular

24h

6-20 mbMost Popular

48h

21-50 mbMost Popular

72h

51+ mbMost Popular

indywidualnie

Termin realizacji dotyczy dni roboczych i liczony jest od momentu przesłania prawidłowego pliku do wysyłki zamówienia.

Chcesz przyspieszyć swoje zamówienie? Skontaktuj się z nami

Jak aplikować transfer

15 sekund

140°C

średni docisk

zrywać na zimno

Kolory

Wodne tusze pigmentowe stosowane do druku naszych transferów posiadają OEKOTEX ECO PASSPORT. Transfery DTF dostępne są tylko w kolorystyce CMYK, makiety przesyłane w każdej innej palecie kolorów będą automatycznie przekształcane w tą kolorystykę.

Nośniki

Transfery standardowo dostarczane są na nośniku foliowym PET do zrywania na zimno. Zapytaj swojego opiekuna o możliwość zastosowania innych nośników.