Tylko u nas

wysyłka nawet w 24h


Skontaktuj się z nami

+48 656 144 144

Pon. – Pt. : 7:00 – 15:00

Obserwuj nas


Transfer DTF ROLL 60

bawełna | poliester | mieszanki poliestrowo bawełniane | poliamid | nylon | non woven

Zobacz koszyk

Transfer DTF Roll 60 to transfer drukowany na roli o szerokości 60 cm. Zamawiasz go na metry. Wydruk drukowany jest na wstędze o szerokości 60cm. Szerokość zadruku folii to 58cm. Transfer drukowany jest z wykorzystaniem pigmentowych atramantów w kolorach CMYK. Stosowane farby posiadają Oekotex Eco Passport. Transfery standardowo wykończone są klejem poliuretanowym – nadającym transferom dużą elastyczność oraz miękki chwyt.

Nasze transfery to jakość sama w sobie. Szeroka rozpiętość tonalna, najlepsza jakość wydruku, bez przebarwień, pasów, czy ziarnistości wydruków. Doskonale kryjący, optyczne biały kolor. Nie wierzysz? Sprawdź nas i zamów bezpłatny próbnik

Z łatwością przygotuj i opracuj swoje grafiki w naszym kreatorze ONLINE. Skorzystaj z bezpłatnego oprogramowania, aby przygotować swoje grafiki oraz przygotować makiety do druku. Jeżeli nie jesteś biegły w obróbce graficznej  – z pomocą przyjdą nasze samouczki video. Dzięki którym nauczysz się jak samodzielnie przygotować grafikę pod druk DTF oraz złożyć makietę do druku.

Przygotowanie pliku w kreatorze online

Jeżeli nie posiadasz programu graficznego dajemy Ci możliwość skorzystania z naszego kreatora online, którym w łatwy sposób stworzysz makietę do druku.

Przygotowanie pliku w programach graficznych

  • Przygotuj swoje grafiki: usuń tło, nadaj im odpowiednie wymiary, upewnij się że ich rozdzielczość to nie mniej niż 300dpi, a paleta kolorystyczna to CMYK.
  • Pobierz makietę odpowiednią dla Twojego programu graficznego.
  • Na obszarze pola zadruku wypełnionego niebieskim kolorem o wymiarach 58x100cm, ułóż przygotowane wcześniej grafiki (Uwaga: nie stosuj odbicia lustrzanego).
  • Najmniejsza dozwolona grubość linii to 0,5mm, wszystkie mniejsze elementy mogą nie zostać wydrukowane lub nie zostaną wystarczająco pod drukowane biały kolorem, co może skutkować problemami z aplikacją.
  • Prosimy nie przygotowywać formatek w rozmiarach dłuższych niż 100cm, może to skutkować zmianą rozmiaru nadruku.
  • Przygotowaną makietę zapisz do pliku TIFF (kompresja LZW).

Wypróbuj ten produkt

Przed pierwszym zamówieniem zawsze rekomendujemy naszemu nowemu klientowi zamówienie bezpłatnego próbnika, aby przetestować nasze transfery DTF

Zamówienia do 5 mb

wysyłamy w 24h

Wysyłka w każde

miejsce na świecie

Najwyższa jakość

wydruk w 720×1440 dpi

Perfekcyjne pokrycie

białym kolorem

Ceny za metr bieżący

Zamawiaj więcej i oszczędzaj

1-19 mbMost Popular

46,76 

20-49 mbMost Popular

44,42 

50-99 mbMost Popular

42,08 

100+ mbMost Popular

37,40 

Cennik oparty jest na walucie EURO. Cena wyrażona w PLN obliczana jest na podstawie aktualnego kursu EURO wg OFX (OZ Forex). Zamówiona ilości metrów w obrębie jednego zamówienia – sumuje się. Zamów kilka różnych makiet w jednym zamówieniu. Jeżeli łączna ilość metrów z różnych makiet przekroczy ustalone progi ilościowe, rabat naliczy się automatycznie.

Terminy realizacji

1-5 mbMost Popular

24h

6-20 mbMost Popular

48h

21-50 mbMost Popular

72h

51+ mbMost Popular

indywidualnie

Termin realizacji dotyczy dni roboczych i liczony jest od momentu przesłania prawidłowego pliku do wysyłki zamówienia.

Chcesz przyspieszyć swoje zamówienie? Skontaktuj się z nami

Jak aplikować transfer

15 sekund

140°C

średni docisk

zrywać na zimno

Kolory

Wodne tusze pigmentowe stosowane do druku naszych transferów posiadają OEKOTEX ECO PASSPORT. Transfery DTF dostępne są tylko w kolorystyce CMYK, makiety przesyłane w każdej innej palecie kolorów będą automatycznie przekształcane w tą kolorystykę.

Nośniki

Transfery standardowo dostarczane są na nośniku foliowym PET do zrywania na zimno. Zapytaj swojego opiekuna o możliwość zastosowania innych nośników.